Loading...
Телефон: +38 095 939 77 33
вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16
business100.ks.ua@gmail.com
Учасники
Іржанський Сергій

Підприємець

Це дуже важлива ініціатива, так як підприємці не захищені в стосунках із владою. І, чесно кажучи, такий проект повинен був з'явитися вже давно.

Клипак Георгій

Підприємець

Дуже правильно, що існує платформа для об'єднання підприємців. Так як зараз вони розрізнені і через це не можуть вирішити свої проблеми. Буду всім говорити про проект і закликати приєднуватися до нього.

Акимченков Олег

Підприємець

Закликаю всіх розсудливих і бажаючих змін на Херсонщині людей, будь ласка, приєднуйтесь до цього проекту! Не втрачайте ні хвилини часу! Чим швидше ми об'єднаємося, тим раніше почнуться зміни в нашому житті. Час не чекає і не повертається!

Зуєв Олег

Директор підприємства

Дуже підтримую початок роботи проекту. За свою роботу постійно стикаюся з плутаниною в законах і нормативних актах. Особливо набридли вічні ями на дорогах. Хочеться змусити владу все робити за законом, і тому готовий активно працювати з Бізнес-асоціацією.

Кожевніков Дмитро

Підприємець в сфері IT

Я представник ІТ-сфери, яка стрімко розвивається, в тому числі, в Херсоне. Нажаль, керівники ІТ-компаній часто змушені працювати, не показуючи себе, так як бояться правоохоронних органів. Це не нормально. Бізнес повинен вміти себе захищати, і я радий, що в Херсоні є перші серйозні кроки в цьому напрямку

Доган Денис

Комерційний директор підприємства

Вітаю початок роботи сайту Advocacy Open Space! Я особисто знаю дуже багато підприємців, які не активні в мережі Інтернет. Тому вважаю необхідним донести їм інформацію про проект у живу. Готовий підключитися до цього процесу.

Шелдагаєва Катерина

Підприємець

Я представляю IT індустрію. IT сфера як ніхто страждає від незахищеності в законах, в Україні, від рейдерських захоплень і великих податків, при цьому весь світ зараз розвивається і швидко розвивається в цьому напрямку. Для створення кластера в Херсоні дуже необхідна така організація. Дякую за зусилля і починання.

Лидери компании
Є запитання?Консультація +38 095 939 77 33