Loading...
Телефон: +38 095 939 77 33
вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16
business100.ks.ua@gmail.com
Новости
У Херсоні презентували новий соціальний проект, спрямований на підтримку херсонських підприємців
У Херсоні презентували новий соціальний проект, спрямований на підтримку херсонських підприємців

9 августа 2017

У Херсоні презентували новий соціальний проект, спрямований на підтримку херсонських бізнесменів.

Захід відбувся в рамках проекту «Advocacy Open Space» за ініціативи Бізнес-асоціації "Ми-Херсонці" - учасника партнерської мережі Програми USAID "Лідерство в економічному управлінні", яку виконує Фонд Східна Європа та партнери.

7 серпня членами БА «Ми-Херсонці" під час прес-ланчу презентували проект «Відкрита платформа «Advocacy Open Space»
Як повідомляють керівники проекту-члени БА, саме на цьому ресурсі представники МСБ зможуть знайти корисну інформацію про ведення підприємницької діяльності, дізнатись про проблеми, які гальмують його розвиток, отримати онлайн, офлайнові консультації та роз'яснення щодо законодавчих змін, прав власності, зобов'язань та можливостей в Контексті державних нововведень, а також замовити консалтингові послуги.

Про ідеї створення проекту розповів голова правління БА «Ми - Херсонці" Віталій Бєлобров. Сайт платформи презентував присутнім членов БА «Ми - Херсонці" Андрій Ткаченко, який не тільки ознайомив всіх детально з розділами інформаційного ресурсу, але і представив технологічні карти - методичні посібники, які допоможуть у питаннях перевірки, відкриття або ведення бізнесу.Є запитання?Консультація +38 095 939 77 33