Loading...
Телефон: +38 095 939 77 33
вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16
business100.ks.ua@gmail.com
Новости
Презентація 07 серпня на прес-ланчі проекту «Advocacy Open Space. Інтернет – платформа для захисту та підтримки підприємців »
Презентація 07 серпня на прес-ланчі проекту «Advocacy Open Space. Інтернет – платформа для захисту та підтримки підприємців »

9 августа 2017

07 серпня, в понеділок, з 13:00 до 14:00 в новому творчому просторіUrban_CAD (вул. І.Куліка, 26 (перехрестя Куліка і Київська) відбудеться прес -ланч на тему:
«Презентація проекту «Advocacy Open Space. Інтернет – платформа для захисту та підтримки підприємців »
В неформальній обстановці, організатор заходу Громадська організація «Бізнес-асоціація «МИ-ХЕРСОНЦІ», яка є учасником партнерської мережі Програма USAID "Лідерство в економічному врядуванні", яку виконує Фонд Східна Європа та партнери, презентує проект по створенню відкритої платформи «Advocacy Open Space», в рамках якої передбачається створення дієвого механізму залучення МСБ міста Херсон та області до формування та реалізації політики, яка впливає на бізнес-середовище та розвиток регіону.
Учасники прес-ланчу зможуть долучитися до обговорення проблем, які турбують представників МСБ Херсону та області та дізнаються про шляхи їх вирішення.
Спікери:
Голова правління Громадської організації «Бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» - Віталій Бєлобров
Юрист Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці» - Василь Глиновський
Члени Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці» - Андрій Ткаченко та Наталя Матковська
Акредитація для ЗМІ за телефоном:
066 96 13 403- Марія

Є запитання?Консультація +38 095 939 77 33