Loading...
Телефон: +38 095 939 77 33
вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16
business100.ks.ua@gmail.com
Новости
Розміщення зовнішньої реклами без корупційної складової стане можливим!
Розміщення зовнішньої реклами без корупційної складової стане можливим!

22 сентября 2017

 

20 вересня у м. Нова Каховка презентували та обговорили проект висновку громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування у сфері регулювання зовнішньої реклами, а саме «Про затвердження правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації в місті Херсон» .

Учасниками обговорення стали представники малого та середнього бізнесу та органів місцевого самоврядування м. Нова Каховка

Юрист Василь Глиновський та член Бізнес-асоціації Андрій Ткаченко презентували присутнім проект висновку громадської антикорупційної експертизи нормативно-правового акту у сфері регулювання зовнішньої реклами, який був розроблений командою Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці», зокрема юристом Василем Глиновським та іншими учасниками команди.

Спікери разом з учасниками обговорення розглянули кожен пункт висновку, дали роз’яснення та озвучили свої пропозиції.

Нормативно – правовий акт повинен суворо відповідати вимогам:

  • пункту 1 статті 16 Закону України «Про рекламу»;
  • Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)»;
  • пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами»;
  • статей 5, 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;

НПА було проаналізовано на наявність потенційних ризиків виникнення корупційної складової.

На думку команди БА «МИ-ХЕРСОНЦІ» – у Рішенні виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про затвердження правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації в місті Херсон» містяться корупційні ризики. У документі довільно викладені норми розміщення зовнішньої реклами та інформації, розширені дискреційні повноваження виконавчого органу, створено колегіальні органи, не передбачені жодним законодавчим актом:

-          У п.2 Типових правил допущено необґрунтоване розширення дискреційних повноважень та/або їх тлумачення. -          Також є пункт 3.3. «Здійснює інші повноваження відповідно до чинного законодавства, які дають можливість розширяти повноваження робочого органу на власний розсуд».Це може бути використано посадовими особами для вимагання або отримання неправомірної вигоди, створення штучних бар’єрів для входу на ринок нових суб’єктів. Слід зазначити, що: 

  • Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами не передбачено створення постійно діючих колегіальних органів з метою забезпечення узгодженості дій дозвільних органів по розгляду питань, що стосуються розміщення зовнішньої реклами на території, відсутня вимога щодо необхідності винесення на розгляд постійної комісії поданих заяв.
  • Завищені строки перевірки робочим органом пріоритету.
  • Визначено обмеження щодо доступу до публічної інформації
  • Надмірний і необґрунтований перелік документів, які слід надати особі для реалізації свого права або виконання зобов'язань та ін.

 

Бізнес-асоціація «Ми-Херсонці після проведення громадської експертизи надала такі рекомендації до внесення у НПА:

  • Привести у відповідність п.2.1. Визначення термінів

-          У розділі 3 прописати виключні повноваження робочого органу у відповідності з діючим законодавствам. -          У п. 4.1.1. визначити терміни реєстрації заяви та терміни передачі до Робочого органу.-          У п 4.1.2. включити - За наявності документів, передбачених вимогами цих Правил, відомості про заяву у той же день вносяться робочим органом до внутрішнього реєстру заяв та дозволів на розміщення зовнішньої реклами (журналу), який ведеться у довільній формі. Виключити з НПА підставу відмови у наданні пріоритету - отримано негативний висновок містобудівної ради та/або за рекомендацією постійної комісії.-          У проекті Рішення було б доцільно прописати ведення відкритої електронної бази даних заяв, пріоритетів та дозволів на розміщення зовнішньої реклами та прописати це в повноваження робочого органу .

  • Виключити надмірний і необґрунтований перелік документів, які слід надати особі для реалізації свого права або виконання зобов'язань

 

Ці зміни дадуть змогу створити необхідні правові умови для модернізації нормативно-правових актів у сфері зовнішньої реклами в Херсонському регіоні, в м. Нова Каховка тощо, та стануть кроком до спрощення доступу суб’єктів господарювання до засобів та можливостей рекламування товарів.

 

Учасники заходу також дізнались про відкриту платформу для бізнесу «Advocacy Open Space» та висловили бажання до неї приєднатися та приймати участь у опитуванні та анкетуванні в ході реалізації проекту.

Підприємці були вражені тим, що херсонські організації проводять громадські антикорупційні експертизи нормативно – правових актів, в тому числі, стосовно розміщення реклами. Тому що самі підприємці м Нова Каховка потерпають від хаосу у розміщенні зовнішньої реклами.

 

Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці» було запропоновано від підприємців м. Нова Каховка разом приймати участь в наступних громадських антикорупційних експертизах нормативно – правових актів та проводити адвокасі-кампанії на регіональному рівні.

 

« Ми готові проводити надалі громадські антикорупційні експертизи нормативно-правових актів у інших сферах. Буде добре, якщо до них та до адвокасі – кампаній приєднаються представники МСБ з регіонів. Таким чином ми зможемо вийти на всеукраїнський рівень» - підсумував Василь Глиновський, юрист Бізнес-асоціації.

 

Готовий висновок експертизи Бізнес-асоціація планує відправити у Виконком, який відповідає за прийняте раніш Рішення про правила розміщення зовнішньої реклами та інформації. Про їх відповідь проінформує згодом.

 

Наприкінці обговорення учасники підсумували, що потрібно разом бізнесу, організаціям та владі визначати проблеми, що турбують бізнес та розробляти механізми їх вирішення. Результативність діяльності буде залежати від об’єднання зусиль усіх підприємців Херсона та області, ЗМІ, представників органів державної влади.

 

Захід відбувся в рамках проекту «Advocacy open space» за ініціативи громадської організації «Бізнес – асоціація «Ми-Херсонці» - учасника партнерської мережі Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», яку виконує Фонд Східна Європа та партнери.

Є запитання?Консультація +38 095 939 77 33