Loading...
Телефон: +38 095 939 77 33
вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16
business100.ks.ua@gmail.com
Новости
Проінформуйте, хто перешкоджає розвитку вашого бізнесу!
Проінформуйте, хто перешкоджає розвитку вашого бізнесу!

14 сентября 2017

Проінформуйте, хто перешкоджає розвитку вашого бізнесу!

 

Є можливість надати перелік місцевих контролюючих органів, які перешкоджають розвитку бізнесу і підлягають перевірці з боку Державною Регуляторною Службою.

 

Голова Державної регуляторної служби України звертається до інститутів громадянського суспільства із проханням надати інформацію щодо контролюючих органів місцевих органів виконавчої влади, які найбільше дошкуляють малому бізнесу.

 

ДРС наділена повноваженнями здійснювати контрольні заходи за діяльністю контролюючих органів, зокрема на регіональному рівні. Служба має право проводити планові та позапланові перевірки на предмет додержання органами ліцензування, дозвільними органами та іншими органами державного нагляду (контролю) законодавства, відповідно, у сфері

ліцензування, дозвільної системи, державного нагляду (контролю).

 

Наразі ДРС формує відповідний план перевірок на IV квартал. Тому ми зацікавлені в оперативній співпраці з регіональними представництвами інститутів громадянського суспільства, адже Ви найкраще знаєте про тиск місцевої влади на бізнес та протиправні дії посадових осіб.

 

Просимо до 20 вересня надати коротку інформацію про це. Найбільш повним будуть повідомлення, які міститимуть дані про орган влади, посадових осіб та суть порушень.

 

Інформацію надавати на електронну адресу serdiuk@dkrp.gov.ua на або за телефоном (044) 254-58-46. Також інформацію можна надавати БА «МИ ХЕРСОНЦІ» на електронну адресу business100.ks.ua@gmail.com

 

Лист ДРС додається

 

Додаткова інформація : проект «Advocacy Open Space» - відкрита інтернет- платформа для бізнесу, реалізується за ініціативи Громадської організації «Бізнес – асоціація «Ми-Херсонці» - учасника партнерської мережі Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», яку виконує Фонд Східна Європа та партнери.

 

Нагадаємо, в результаті дослідження «Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст» (рейтинг «Регіональний Doing Business» базується на принципах методології, яку використовує Всесвітній банк) Херсонщина опинилась в аутсайдерах (зайняла передостаннє місце).

 

 

 

Є запитання?Консультація +38 095 939 77 33