Loading...
Телефон: +38 095 939 77 33
вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16
business100.ks.ua@gmail.com
Новости
Бізнесменам розповіли як правильно розташовувати рекламу у Херсоні
Бізнесменам розповіли як правильно розташовувати рекламу у Херсоні

1 сентября 2017

 

Зовнішня реклама є досить популярною в українських містах. І Херсон не виняток. Проте з розміщенням таких рекламних засобів досить часто виникає проблема, яка полягає в отриманні відповідних дозволів.

Саме тому  про можливості впорядкування правил розміщення зовнішньої реклами та інформації  говорили херсонські бізнесмени  31 серпня під час круглого столу.

Активні представники малого та середнього бізнесу Херсонщини  дізнались про діяльність ГО «Бізнес – асоціація «Ми-Херсонці», зокрема, про проект Advocacy Open Space і створену в його рамках відкриту Інтернет – платформу для підтримки та захисту МСБ регіону.

 

 

Юрист проекту «Advocacy open space» спільно з представниками громадськості та Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці» розробив попередній експертний висновок з  модернізації нормативно-правових актів в сфері зовнішньої реклами, який і запропонував учасникам заходу для подальшого обговорення.

За результатами круглого столу представники МСБ висловили свої пропозиції щодо внесення змін до Рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради «Про затвердження правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації в місті Херсон» та взяли участь у розробці заключного висновку, який буде висвітлено на платформі Advocacy Open Space.

Захід проводився в рамках проекту Advocacy Open Space за ініціативи громадської організації «Бізнес – асоціація «Ми-Херсонці» - учасника партнерської мережі Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», яку виконує Фонд Східна Європа та партнери.

Є запитання?Консультація +38 095 939 77 33