Loading...
Телефон: +38 095 939 77 33
вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16
business100.ks.ua@gmail.com
Консалтинг
Правила розміщення та експлуатації зовнішньої реклами та інформації в м. Херсоні (ч.1)

Правила розміщення та експлуатації зовнішньої реклами та інформації в м. Херсоні (ч.1)

14-08-2017 14:14

 Технологічна карта створена в рамках проекту «Advocacy open space» Бізнес-асоціації "Ми-Херсонці" – учасника партнерської мережі Програми USAID "Лідерство в економічному врядуванні", яку виконує Фонд Східна Європа.

 

ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБ'ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ ТА ІНФОРМАЦІЇ В МІСТІ ХЕРСОНІ

 

(Правила затверджені Рішенням виконавчого комітету міської ради 20.10.2015 № 369)              

 

Дія Правил:

поширюється на всі підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності та відомчої належності, а також на юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які здійснюють діяльність у сфері розміщення об’єктів зовнішньої реклами у місті Херсоні. Правила є обов’язковими для виконання всіма учасниками рекламної діяльності. 

Правила визначають: порядок надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, їх переоформлення та анулювання (скасування), продовження термінів їх дії, вимоги до технічного стану рекламних засобів (зовнішньої реклами), їх установки, експлуатації та демонтажу, а також органи, що здійснюють контроль за дотриманням цих Правил. 
Розміщення зовнішньої реклами та інформації: виключно за Дозволом управління архітектури Херсонської міської ради, на підставі рішення виконкому, що видається адміністратором. 

 

Встановлення пріоритету

 

Для одержання Дозволу: заявник подає адміністратору в приміщенні ЦНАПу заяву на отримання Дозволу встановленого зразка (з документами).

Встановлення пріоритету або відмова в його встановленні управління архітектури Херсонської міської ради: 

1. протягом п’яти робочих днів з дати реєстрації заяви перевіряється:- місце розташування рекламного засобу, стосовно його відповідності вимогам Правил;- наявності на це місце пріоритету іншого заявника або надання на заявлене місце зареєстрованого в установленому порядку Дозволу.

2. приймає рішення про встановлення за заявником пріоритету на заявлене місце або про відмову в установленні пріоритету, з урахуванням рекомендацій постійної комісії.    Відмова у встановленні пріоритету: 

- на вказаному місці відсутня технічна можливість установки конструкції та/або РЗ не відповідає Збірнику типових спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами в місті Херсоні та схемі, затвердженим рішеннями виконкому;

- за наявності чинного пріоритету в іншого заявника;- за наявності даних, відповідно до бази даних, про перенасиченість указаної ділянки елементами зовнішньої реклами (РЗ);

- у заявника існує заборгованість з оплати за договором, пені або штрафних санкцій за несвоєчасну оплату за чинним договором;

- у заявника зафіксовані, згідно з Правилами, самовільно встановлені РЗ та РЗ, встановлені без дозвільних документів; 

- у разі неестетичного вигляду та/або при розміщенні рекламоносіїв не забезпечуватиметься видимість уже встановлених РЗ;

- отримано негативний висновок містобудівної ради та/або за рекомендацією постійної комісії;

- наявний невирішений судовий спір, що виник між Робочим органом чи виконавчим органом ради стосовно питань, урегульованих цими Правилами, щодо заявленого місця.

Про відмову в установленні пріоритету, готується вмотивована відповідь, яка отримується від адміністратора із зазначенням причини відмови

Є запитання?Консультація +38 095 939 77 33