Loading...
Телефон: +38 095 939 77 33
вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16
business100.ks.ua@gmail.com
Про нас
Advocacy open space ...

Сьогодні представники МСБ через реалізацію проекту по децентралізації є джерелом наповнення місцевих бюджетів. Але вони залишаються наодинці із власними проблемами, неузгодженостями, протиріччями та складностями, пов’язаними із реалізацією державних реформ (адмініструванням податків, збільшенням штрафів, здійсненням перевірок тощо). Більшість підприємців мають недостатній рівень обізнаності щодо власних прав та обов’язків в контексті державних нововведень.

Крім того, практично відсутня консолідація зусиль МСБ між собою та органами місцевого самоврядування щодо економічного розвитку регіону.
Саме тому особливо актуальним є проект по створенню відкритої платформи «Advocacy open space», в рамах якого передбачається створення дієвого механізму залучення МСБ міста Херсон та області до формування та реалізації політики, яка впливає на бізнес-середовище та розвиток регіону.
В рамках «Advocacy open space» (та її віртуального представництва) МСБ регіону зможуть отримувати корисну інформацію, консультації та роз’яснення щодо законодавчих змін, власних прав, можливостей тощо. Крім того, завдяки платформі, будуть створені можливості для виявлення (відбору в результаті опитування та обговорення із спільнотою МСБ) найбільш резонансних проблем, які гальмують розвиток бізнесу. А також пропозиції та ідеї щодо нових бізнес-проектів та проектів розвитку регіону. Усі охочі зможуть об’єднати зусилля задля того, щоб взяти участь у вирішенні проблем чи реалізації проектів та проведені адвокасі кампанії по захисту власних прав та інтересів
В результаті реалізації проекту представники МСБ будуть більш впевнені та захищені, що призведе до покращення сталого розвитку МСБ та показників соціально-економічного розвитку території в цілому.

Є запитання?Консультація +38 095 939 77 33